Найкращі гравці настільного тенісу із чотирьох областей змагалися на чемпіонаті у Кременці

Найкращі гравці настільного тенісу із чотирьох областей змагалися на чемпіонаті у Кременці
Уже вдруге у Кременці відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з настільного тенісу пам’яті Михайла Дмитришака та Василя Руцького, повідомляє сайт Тернополяни.

 Змагання зібрали в спортивному клубі «Демос» понад три десятки тенісистів з Тернопільської, Рівненської, Львівської та Волинської областей. Учасники виборювали особисту першість у двох категоріях: чоловіки та жінки.

Так, серед чоловіків перше місце посів Наклюцький Андрій (Львівська область), друге – Руцький Сергій (Тернопіль), третє – Бедричук Віктор (Тернопіль). У жіночій категорії перше місце здобула Ярушкіна Ірина (Луцьк), друге – Марчук Неля (Тернопіль), а третє – Демчук Галина (Заліщики).

Організатор змагань, голова Федерації настільного тенісу в Тернопільській області Дмитро Бідний каже, змагання присвятив своїм тренерам, які відійшли у вічність.

– Відкритий чемпіонат Тернопільської області з настільного тенісу ми присвятили пам’яті Михайла Дмитришака та Василя Руцького. Вони були моїми тренерами. Саме ці люди і прищепили любив до настільного тенісу, яка повністю змінила все моє життя. Завдяки настановам Михайла Дмитришака та Василя Руцького, яких, на жаль, вже немає серед живих, мені вдалося стати майстром міжнародного класу, чемпіоном серед людей з інвалідністю, учасником Паралімпійських ігор в Афінах,  додав Дмитро Бідний.

Джерело: Тернополяни.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *