Непротоптаними стежками Шумської громади (ФОТО)

Непротоптаними стежками Шумської громади (ФОТО)
Шумська громада об’єднує 36 населених пунктів, кожен з яких має свою особливу історію, неймовірні краєвиди і видатних людей, якими пишаються місцеві, але про які мало відомо і в межах громади, і поза нею.

Тому в громадської організації «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» виникла ідея створення унікального відеожурналу про села Шумськоїоб’єднаної територіальної громади, якийрозкриватиме їх людський і туристичний потенціал та підвищить позитивний імідж цієї території серед інших громад України.

На думку команди ГО «ІнСорс», саме жителі Шумської громади краще за будь-кого іншого знають особливості своїх населених пунктів, можуть розповісти, що є основою неповторностіїхньої місцевості.

Саме в пошукай цієї інформації команда громадської організації запланувала протягом липня-вересня цього року відвідати всі села Шумської громади. А результатом такої мандрівки стане Відеожурнал «Непротоптаними стежками Шумської громади», який для початку складатиметься зі 7 відеороликів.

Що важливо, реалізація задуму стала можливоюзавдяки перемозі даної ідеї в конкурсі проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад» і зараз втілюється за підтримки Програми DOBRE та ГО «Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр».

Отже, на сьогодні, за майже місяць поїздок,команді ентузіастів вже вдалося відвідати 12 сіл Шумщини, записати більше десятка інтерв’ю та відзняти безліч неймовірних кадрів. Окрім цього,у шестивідвіданих селах також було проведено тематичні воркшопи про важливість використання механізмів громадської участі для вирішення актуальних місцевих проблем.

Ця подорож для ГО «ІнСорс» виявилася настільки багатою на цікаву інформацію, що минулого тижня світ побачило першепромо до майбутнього відеожурналу. Презентація самого ж відеожурналу «Непротоптаними стежками Шумської громади» запланованана жовтень цього року.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *