Інфекційне відділення Тернопільської міської лікарні готують до можливої госпіталізації хворих на коронавірус

Інфекційне відділення Тернопільської міської лікарні готують до можливої госпіталізації хворих на коронавірус

Стан готовності інфекційного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги до можливої госпіталізації хворих на коронавірус, 28 лютого перевірив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Арсен Марчишак.

Для даних потреб використовуватимуться два спеціально облаштовані  бокси. У найближчі дні до них підведуть вентиляційну систему з відповідними бактерицидними фільтрами.
Загалом відділення забезпечене усім необхідним для надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам, які можуть бути носіями цього нового вірусу.

Персонал отримав засоби індивідуального захисту. Відпрацьований чіткий алгоритм дій у випадку госпіталізації хворих на коронавірус.

Є необхідний набір тестів, а в разі виникнення ускладнень використовуватимуться два апарати штучної вентиляції легень.

Нагадаємо, з резервного фонду обласного бюджету виділено 2 мільйони гривень на закупівлю заходів індивідуального захисту для працівників екстрених служб.

Окрім того, як зазначив Арсен Марчишак, з державного резерву  ще додатково виділено медичне обладнання та засоби індивідуального захисту. Планується, даний вантаж прибуде у Тернопіль вже сьогодні. Його доставлять у медичні заклади, визначені базовими для прийому таких пацієнтів.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares