Nike: Нові технології в спортивного взуття

Nike: Нові технології в спортивного взуття

Всесвітній бренд Nike щороку не перестає дивувати споживачів якісними і сучасними кросівками. Однак мало хто має поняття, що ж за технології вживаються для створення тих чи інших кросівок. Сьогодні ми з Вами більш детально заглибимося в це питання і дізнаємося, чим вони відрізняються один від одного, і чому вони такі унікальні?

І почнемо ми, мабуть, з системи Air. Вважається, що це найбільш революційна повітряна подушка, яка зробила прорив в системі амортизації кросівок. Вона нейтралізує велике навантаження на стопу і суглоби. Що собою являє ця технологія? Це газ зі збільшеними молекулами, який поміщається в спеціальну повітряну подушку. Основним плюсом таких моделей, крім уже згаданої ідеальної амортизації, є також їх мінімальна вага. Тепер поговоримо про популярну технологію, яка не перестає модифікуватися – Air Max. Загальна конструкція чимось нагадує попередню технологію, проте подушка Air Max розміщена таким чином, що видно споживачеві зовні.

На відміну від уже згаданих систем, Air Zoom найтонша повітряна подушка. Саме такі моделі спеціально розроблені для футболістів, а також тенісистів. До того ж, низька товщина продукту зберігає основні властивості амортизації. Основний секрет розробки полягає у використанні поліуретанових ниток, які допомагають подушці з газу залишатися на своєму місці. Ще якимось доопрацюванням можна по праву вважати – Tuned Air. Суть даної конструкції полягає в можливості регулювання жорсткості амортизації з акцентом на певний вид спорту. Такого роду новинку по достоїнству оцінили багато професійних спортсменів.

До свіжих розробок компанії, можна віднести і Lunarlon. Подейкують, що ця технологія з’явилася в колекції Nike завдяки співробітникам NASA. Головним завданням для виробників в цьому випадку було досягти максимального зниження ваги кросівка, при цьому зберігаючи всі якісні характеристики підошви. Такого роду піна поєднує в собі неймовірну легкість і міцність. У порівнянні з традиційними матеріалами, даний екземпляр є НА 30% легше. І наостанок поговоримо про представлені в лютому 2018 року кросівки Epic React Flyknit. Інноваційна модель виконана з знайомого вже матеріалу Flyknit і новинки піни React. Сама конструкція вважається найміцнішою і зносостійкою. Саме тому такого роду взуття круто підійде для пробіжок на великі відстані. На завершення можна з упевненістю сказати, що компанія Nike все також тримає руку на пульсі і не перестає модифікувати свої технології і привносити щось нове у світ спорту.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares