Нирки можна вилікувати без хімії – пшоном!

Нирки можна вилікувати без хімії – пшоном!

Смачна і корисна крупа є джерелом вітамінів, мікроелементів і великої кількості амінокислот.

До складу пшона входять лейцин і гістидин – вони покращують стан сполучних тканин. Фосфор регулює обмінні процеси в кістках. Калій — покращує роботу серцево-судинної системи. Залізо — обумовлює вміст гемоглобіну та насичення тканин киснем. Марганець — бере участь у всіх обмінних процесах, покращує обмін речовин. Вітамін B — відповідає за стан волосся і шкіри, а також нервової системи. Фолієва кислота — це важливий компонент для нормального функціонування нервової системи.

Пшоно також є джерелом “повільних” вуглеводів, які надовго забезпечують відчуття ситості, що важливо при дієтичному меню. Тому обов’язково включайте у свій раціон пшоняну кашу.

Застосування пшона для лікування нирок

Склянку крупи промити теплою водою, висипати в трилітрову банку і залити все гарячою водою. Після цього настоювати при кімнатній температурі, укривши чимось теплим. На наступний день побачите білу суспензію у воді. Це і є ліки. Цю рідину слід пити в будь-яких кількостях і коли захочете. Коли рідина закінчиться, знову залийте пшоно окропом і настоюйте. Пити можна до тих пір, поки смак не зміниться. Тоді потрібно взяти нову склянку пшона.

Такий напій допомагає всій сечовидільній системі: чистить нирки, виводить пісок, камені, допомагає при жіночих хворобах і циститі.

А ось цей рецепт добре допомагає при пієлонефриті і запальних процесах в нирках. Слід наповнити пшоном половину трилітрової банки, повністю залити окропом, ретельно перемішати, вкрити і залишити на добу. Злити всю рідину в окремий посуд. Відвар, що вийшов, вживати за такою схемою: у перші добу по одній столовій ложці щогодини, у другу добу – по три ложки на годину, а в інші дні – по півсклянки перед їжею. Дуже добре комбінувати такий метод з прийомом сечогінних зборів.

Цей спосіб не тільки очищає нирки, але і зменшує високий тиск, зміцнює кісткові тканини. Потрібно проростити пшоно, для чого ледь покрити водою зернятка і чекати, поки паростки не проклюнуться. На це йде кілька днів. Після цього промити пророслі зерна і висушити. Варити, як звичайну кашу на воді. Їсти без масла, солі та цукру разом з журавлиною. Результат — чистка нирок і зняття запалень, загальне очищення організму.

Протипоказання

Лікування пшоном варто проводити під наглядом лікаря. Адже самолікування часто призводить до поглиблення проблеми. У разі сечокам’яної хвороби застосування пшона допустимо лише при малих розмірах каменів.

Порушення в роботі кишечнику, а саме запори. Наявність виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки. Захворювання щитовидної залози, так як існує думка, що пшоно перешкоджає засвоєнню йоду. Камені в нирках, утворені з фосфатів та оксалатів. Камені великих розмірів.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *