Обліпихова олія допомагає схуднути та відкласти старіння

Обліпихова олія допомагає схуднути та відкласти старіння

Обліпиха – це справжнє джерело вітамінів і здоров’я. Плоди обліпихи використовуються для приготування соку, чаю. А для лікування можна застосовувати обліпихову олію, яка має протизапальну і болезаспокійливу дію, сприяє загоєнню пошкодженої шкіри, для лікування опіків, пролежнів, обморожень, а також для схуднення.

Використовують обліпихову олію при сухості очей. Вживання 2 грамів обліпихової олії протягом трьох місяців повністю виліковує почервоніння, свербіж, лущення, усуває симптоми сухої зіниці.

Це – хороша серцево-судинна терапія. Дослідження пацієнтів з ішемічною хворобою серця, які отримували в день по 10 мг олії обліпихи протягом шести тижнів, показали значне зниження рівня холестерину, поліпшення стану при стенокардії та серцевій недостатності.

При менопаузі. Омега-жирні кислоти допомагають підтримувати структуру шкіри, слизових оболонок, травної системи і клітин по всьому організму. Omega 7, що міститься в обліписі, допомагає клітинам утримувати вологу.

Профілактика захворювань печінки. Потужна антиоксидантна сила обліпихової олії робить її незамінним гепапротектором. Вживання обліпихової олії зменшує концентрацію токсинів у печінці і зменшує тим самим їх негативний вплив. Масло також сприяє нормалізації вироблення ферментів і жовчних кислот.

Для зниження ваги, схуднення. Обліпихові ягоди мають позитивний вплив на метаболічні процеси при надмірній вазі й ожирінні у жінок. Омега-7 жири та олії пригнічують накопичення жиру в тканинах.

Використовують цю олію і як протизапальний засіб. Після трьох місяців прийому препаратів обліпихи спостерігається значне зниження показників системного запалення.

Для зцілення при гастриті. Використання обліпихової олії за півгодини до їжі заспокоює уражені бактеріями і грибками тканини в травному тракті та допомагає лікувати виразку шлунка.

Як профілактика передчасного старіння. Лабораторні дослідження показали, що обліпиха має антибактеріальний, протизапальний ефект, а також перешкоджає згортанню крові.

Також  олія обліпихи сприяє загоєнню шкіри, підвищує імунітет, покращує показники холестерину, активно перешкоджає старінню, підвищує еластичність і регенерацію шкіри.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares