Очистити печінку допоможе лимонний сік

Очистити печінку допоможе лимонний сік

Ще з давніх часів відомий спосіб очищення печінки за допомогою лимонного соку. Але перед тим, як використовувати це, необхідно ретельно підготуватися та проконсультуватися з лікарем.

Напередодні дня чистки потрібно легко повечеряти. В меню вечірньої трапези повинні бути відсутніми смажені, копчені, солоні продукти і будь-які жири тваринного походження. Краще, якщо вечеря буде вегетаріанською. Останній прийом їжі слід здійснювати до 18.00. Після вечері необхідно зробити очисну клізму, щоб забезпечити вільний вихід шлакам.

На наступний день, коли буде проводитися чистка, необхідно утриматися від прийому будь-якої, навіть найлегшої, їжі. Припустимо, пити воду і фруктово-овочеві соки в необмеженій кількості. Для очищення печінки потрібно використовувати свіжовичавлений лимонний сік і натуральну оливкову олію першого віджиму.

Вранці в день чистки прийміть 2 таблетки ношпи і запийте склянкою води. Через деякий час ляжте і покладіть грілку на правий бік. Перебувайте в горизонтальному положенні не менше 3 годин.

Протягом першої години пийте лимонний сік і запивайте оливковою олією. За годину потрібно випити склянку соку і склянку олії. Наприклад, зробіть 2 ковтки соку і 2 ковтки олії. А можна відразу випити склянку олії, а потім сік допивати ковтками.

Якщо ви проводите чистку вперше, слід вжити половину від цього обсягу соку і олії. Тобто по півсклянки. Проводити очищення організму цим методом можна за допомогою будь-якої олії – льону,  соняшникової, оливкової.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *