Одного жителя Тернопільщини побив знайомий, іншого біля бару – невідомі: швидку майже щодня викликають на подібні трафунки

Одного жителя Тернопільщини побив знайомий, іншого біля бару – невідомі: швидку майже щодня викликають на подібні трафунки

19 січня медики швидкої Тернопільській області обслужили 273 виклики до пацієнтів, здійснили 89 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 107 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 30 пацієнтів. За минулу добу в службі швидкої допомоги краю зафіксовано 15 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 9 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід звернулося ще 9 пацієнтів, 4 госпіталізовано.

За 19 січня побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше є викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на ДТП, побиття та різні нещасні випадки.

Так, о 23.41 районна бригада швидкої виїжджала у с. Малий Ходачків, де надавала допомогу 24-річному пацієнтові, якого біля бару «Садиба» побили невідомі зловмисники. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, січеною раною потиличної ділянки голови, забоєм правого колінного суглоба потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено в університетську лікарню.

О 2.12 бригада швидкої виїжджала на вул. Подільську, де надавала допомогу 28-річному пацієнтові. Зі слів потерпілого, його побив знайомий. Із переломом кісток носа, забоєм грудної клітки, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

О 10.46 бригада швидкої виїжджала на вул. Привокзальну в Тернополі, де надавала допомогу 64-річній пацієнтці. Жінка, йдучи вулицею, послизнулася, впала й травмувалася. Із переломом та вивихом правого колінного суглоба пацієнтку, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Ще один схожий випадок стався 19 січня на вул. Чернівецькій в Тернополі, куди о 19.24 виїжджала бригада швидкої. 65-річна пацієнтка послизнулася у себе на подвір’ї та невдало впала. Із закритим переломом правої плечової кістки пацієнтку, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares