Жителі Тернопільщини підтримали армію на 316,5 млн грн

Жителі Тернопільщини підтримали армію на 316,5 млн грн

Торік на потреби українського війська жителі Тернопільщини перерахували 316 млн 535,1 тис. грн військового збору. При цьому сплатили більше, ніж очікувалося, – на 11,8 відсотка або 33,5 млн грн додатково.

Порівняно ж з січнем-груднем 2019 року, приріст збору склав 9,1 відсотка, що на 26,3 млн грн більше, повідомили у відділі пресслужби Головного управління ДПС в області.

Лише у грудні минулого року наші краяни сплатили 38,7 тис. грн військового збору. А це – плюс 7,7 тис. грн до очікуваних та 5,4 тис. грн до грудня 2019-го.

За словами начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайла Яцини, кожен житель краю, хто отримує офіційну зарплату чи декларує доходи, може впевнено стверджувати, що фінансово підтримує національне військо. «Адже з легальних статків сплачується військовий збір, який надходить до загального фонду держбюджету, а тоді – на підтримку армії. До того ж закон передбачає, що з доходів фізичних осіб обов’язково справляється цей платіж», – сказав посадовець.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares