Осиротіла маленька донечка: на війні загинув Василь Макух з Тернопільщини

Осиротіла маленька донечка: на війні загинув Василь Макух з Тернопільщини

Таким вродливим, усміхненим, сповненим сили та енергії Василь Макух із села Чернихівці Збаразької громади залишиться, на жаль, лише на фото. Василь віддав своє молоде життя за Україну, за кожного з нас. Він воював у самому пеклі і загинув у жорстоких боях з російськими окупантами поблизу населеного пункту Предтечине Краматорського району Донецької області. 

Без доброго, люблячого тата ростиме маленька донечка, без коханого чоловіка залишилась вдовою дружиною, у вічній жалобі за сином мама. У листопаді Василь мав зустріти своє 40-річчя, але йому назавжди 39. 

Гірку новину повідомив голова Збаразької громади Роман Полікровський.  

«Як не прикро, вчора, 16 вересня, Збаразька громада втратила ще одного мужнього земляка. У боях за українську незалежність поблизу населеного пункту Предтечине Краматорського району Донецької області загинув чернихівчанин Василь Макух – старший навідник гармати у військовій частині А 2943. 

У листопаді Герой мав відзначити 40-річний ювілей, але жорстока дійсність обірвала молоде життя у розквіті сил… Безжальна війна осиротила маленьку донечку, дружину, матір, усю родину. 

Щиро співчуваємо близьким, розділяємо неймовірний біль втрати дорогої людини. Вічна вдячність і слава Герою!»

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *