Переваги занять на біговій доріжці

Бігові доріжки від ІнтерАтлетика

Біг – запорука міцного здоров’я, чудової фігури і бадьорого настрою. Щоб залишатися завжди в чудовій формі і прекрасному настрої, не потрібно винаходити пігулку щастя, досить здійснити пробіжку. Бігова доріжка – популярний і затребуваний кардіотренажер як серед жінок, так і серед чоловіків. Виріб сприяє плавному зниженню ваги, зміцнює роботу серця і легенів, підвищує витривалість, покращує координацію і зміцнює здоров’я в цілому.

Переваги занять на бігових доріжках

Звичайно, накинути пару кружечків алеями улюбленого парку в теплу пору року – одне задоволення. Але взимку або в дощ і зовсім не хочеться виходити на вулицю, а що вже говорити про пробіжку. А бігова доріжка дозволить не відмовлятися від занять хоч у сніг, хоч у спеку, хоч під час проливного дощу.

  • Сучасні кардіотренажери оснащені системою амортизації, що значно пом’якшує навантаження на спину і суглоби (якщо порівнювати зі звичайною пробіжкою на вулиці).

  • Регулювання куту нахилу полотна дає змогу збільшувати чи зменшувати навантаження на м’язи.

  • Різні тренувальні режими, роблять біг ще приємнішим і комфортнішим. А займатися можуть як новачки, так і професіонали.

  • На зручному екрані, який знаходиться завжди перед очима, можна побачити основні параметри: довжину пройденої дистанції, частоту серцевих скорочень, кількість витрачених калорій, середню і максимально допустиму швидкість руху.

  • Простота у використанні. Приступити до тренажера може навіть новачок, не потрібно володіти спеціальними навичками, щоб почати біг. Також немає потреби проводити додаткову розминку.

Купити бігову доріжку недорого або придбати більш дорогу модель?

Який би ви не вибрали варіант, це ніяк не відобразиться на результаті. Якщо ви будете раз в тиждень змушувати себе пробігтися, то про яку користь від таких занять можна говорити? Якщо ж ви дійсно націлені на результат, доведеться відкинути лінь в сторону, регулярно тренуватися, переглянути свій раціон харчування. Для бажаючих скинути вагу рекомендується здійснювати пробіжки в більш інтенсивному темпі, також чергувати помірність і швидкість. Професійні варіанти призначаються для комерційного використання, вони витримують навантаження в режимі «нон-стоп», мають великий набір тренувальних програм. Бігова доріжка для дому може мати мінімальний набір функцій, але відмінно справлятися з поставленими завданнями. Для домашнього використання купують негабаритні кардіотренажери з функцією складання. Це дуже зручно, адже після занять можна скласти виріб до наступного тренування. Сьогодні ринок кардіо обладнання представляє всілякі варіанти для всіх і кожного з різним дизайном, функціями, тренувальними режимами – все для зручності та комфорту користувачів.

Купити бігову доріжку можна в Києві, Дніпрі, Львові, Полтаві, Харкові та інших містах України. Оформити замовлення також можна в інтернет-магазині Inter Atletika, де представлений великий вибір моделей від відомих світових виробників.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares