Першочергове завдання – під’єднати кисень до усіх медзакладів Тернопільщини – Володимир Труш (ФОТО)

Першочергове завдання – під’єднати кисень до усіх медзакладів Тернопільщини – Володимир Труш (ФОТО)

 

Зборівська центральна районна лікарня одна з перших почала приймати пацієнтів з коронавірусом. Для лікування хворих було розгорнуто 36 ліжок до яких під’єднали кисневі точки. Про це пише сайт ТОДА.

Під час робочої поїздки голова Тернопільської обласної адміністрації Володимир Труш ознайомився з матеріально-технічною базою медзакладу.

«Я не вперше уже наголошую, що при ускладненнях, спричинених COVID, головне для пацієнта – кисень. Без нього немає шансів. Тому наше першочергове завдання – це під’єднати кисень до усіх медзакладів. – каже Володимир Труш. – Сьогодні ми в Зборівській центральній районній лікарні. З державної субвенції медзаклад отримав 200 тисяч гривень, що дало змогу підключити кисневі точки до 36 ліжко-місць».

Наразі у медзакладі перебувають 12 осіб з коронавірусною інфекцією, з них 1 медик, 3 – на кисневому концентраторі, 3 – на кисневій масці. 13 осіб із підозрою на коронавірусну інфекцію, них 1 особа на апараті ШВЛ (в тому числі в режимі CPAP), 2 – на кисневому концентраторі, 3 на кисневій масці.

«Для пацієнтів з COVID-19 у лікарні перепрофілювали терапевтичне відділення, де знаходилися ліжка неврології та терапії. Стан усіх пацієнтів середньої важкості, який потребує кисневої підтримки. За отримані кошти із державної субвенції ми встановили 4 атмосферний високо потоковий концентратор, 20 літровий. Він може забезпечити роботу одночасно двох наркозно-дихальних апаратів. Також провели систему киснезабезпечення і ще одну кисневу рамку поставили на балони», – каже головний лікар Богдан Зембра.

Як додав головний лікар, у разі збільшення кількості хворих на коронавірус, у медзакладі можна буде розгорнути ще 19 ліжок.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares