Петро ЛАНДЯК голові Тернопільської ОДА Степану Барні: “Відремонтовані дороги руйнуються, бо немає дієвого контролю”

Голові Тернопільської обласної державної адміністрації пану С. Барні
ЗВЕРНЕННЯ
Ради Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянська позиція»
до Тернопільської обласної державної адміністрації

За повідомленнями преси, цього року з державного бюджету на ремонт доріг Тернопільської області виділено близько 600 млн. грн. – втричі більше, ніж у минулому році.
Облдержадміністрація повідомляє, що визначила стратегію діяльності Служби автомобільних доріг, облавтодору та інших структурних підрозділів органів державної влади, які покликані забезпечувати нормальне функціонування доріг в Тернопільській області.

За повідомленням Служби автомобільних доріг, станом на 03.08.2017 року ліквідовано ямковість на площі – 302580 м (96% від загального обсягу виявленої ямковості), в тому числі на дорогах державного значення – 231587 м. А на дорогах місцевого значення ямковість ліквідована на 70993 кв.м. із 85000 кв.м., що становить 84%.

Презентуючи свої досягнення в значно більших від попередників обсягах будівництва і ремонту доріг, представники влади чомусь не бачать або не надають значення нещадній експлуатації доріг. Звертаємо Вашу увагу, що якраз відсутність дієвого контролю за вантажними перевезеннями призводить до руйнівного стану асфальто-бетонного покриття на автошляхах області.

За оперативною інформацією знаємо, що часто перевізники в півтора, а то й у два рази перевищують гранично допустимі норми завантаженості вантажних автомобілів. Наприклад, при дозволених нормах перевезень в межах 22 тонн, транспортують 40 і більше тонн вантажів.

Через відсутність належного контролю з боку державних органів на контрольних пунктах зважування вантажів мають місце факти хабарництва, що свідчить про зловживання службовим становищем відповідальних працівників служб цього напрямку.

ЗАЗНАЧАЄМО, ЩО ЦЯ ПРОБЛЕМА НЕ Є НОВОЮ І ЧОМУСЬ БАГАТО РОКІВ НЕ ВИРІШУЄТЬСЯ!

Невже це по-господарськи: з бюджету виділити на дороги великі кошти, які важкою працею заробляє громада області, і відразу все занапастити відсутністю належного контролю чи корупцією нечесних працівників відповідних служб?

Рада Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянська позиція» звертає увагу Тернопільської обласної адміністрації на критичну ситуацію щодо руйнування асфальто-бетонного покриття та вимагає негайно встановити належний і дієвий контроль за перевезенням вантажів великоваговим вантажним транспортом (фурами), а при перевищенні номінально дозволеної завантаженості – не допускати їх руху по дорогах Тернопільської області. При цьому необхідно посилити заходи щодо суворого притягнення недобросовісних перевізників до відповідальності за порушення дозволених норм перевезень вантажів та забезпечити належний контроль за роботою пунктів зважування вантажних транспортних засобів.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares