Платникам податків – про подання звітності

Платникам податків – про подання звітності

Тернопільське управління Головного управління ДПС в області нагадує, що звітність подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором): особисто або уповноваженою на це особою; надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

У разі надсилання податкової звітності поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації (звіту з ЄСВ – не пізніше ніж за 10 днів до закінчення граничного строку), а при поданні податкової декларації в електронній формі, – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Звертаємось з проханням до платників податків , які звітують особисто або через уповноважену на це особу, з метою  уникнення черг, нарікань, економії власного часу, не зволікати з поданням річної (квартальної) звітності на паперових носіях до останнього дня граничного терміну подання – 10 лютого 2020 року.

У Центрі обслуговування платників можна отримати консультацію щодо порядку подання звітності та допомогу при її заповненні за адресою: м.Тернопіль, вул. Білецька, 1 чи за телефоном: 43-46-10, 43-46-46.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares