Подорожуємо до Фару та Сінгапуру

Справжні туристи люблять подорожувати не лише до сусідніх країн, але й за багато тисяч кілометрів від рідної домівки, а то – й на інші материки та континенти. Сьогодні у нашому огляді цікавих місць для відпочинку ми оглянемо португальське місто Фару, а також – Сінгапур, що знаходиться у Південно-Східній Азії.

Фару

Більшість туристів поки ще дуже мало знають про це місто, що знаходиться на півдні Португалії. Однак польоти у Фару подарують справжнім мандрівникам багато яскравих емоцій. Для гарного відпочинку тут можна:

1. Прогулятися доглянутими парками і площами.

2. Насолодитися архітектурою історичного центру.

3. Відпочити в кафе, чи ресторані.

4. Взяти участь у веселощах бурхливого нічого життя міста.

Крім того, безпосередньо з місцевого яхт-клубу можна вийти в море, яке розташоване зовсім поруч.

Аеропорт Фару знаходиться неподалік до міста. Більше того, від нього можна швидко доїхати і до інших узбережних курортів південної частини Португалії. Пік туристів тут припадає на літню пору. Натомість взимку, переважно, аеропорт залишається майже порожнім.

Дістатися з аеропорту до центру Фару досить легко і зручно. Це можна зробити за допомогою автобуса, або ж викликавши таксі. Автобус, якщо по дорозі не трапляться затори, до центральної частини міста їде 20 хвилин.

Сінгапур

Сінгапур є одним із найпривабливіших місць для туристів, які полюбляють подорожувати Південно-Східною Азією. До того, ж його порт – один із найзавантаженіших у світі. Замовивши авіаквитки у Сінгапур, ви на власні очі переконаєтеся, що це місто і однойменна країна мають високий технологічний розвиток, але, разом з тим, зберегли і красу природи.

Сінгапур недаремно називають місцем з максимальним рівнем комфорту. Його ще називають «Місто в саду». Джунглі, які були тут із древніх часів, нікуди не зникли. Вони просто поєдналися із чудовою інноваційною архітектурою майбутнього.

Міжнародний аеропорт Чангі, що в Сінгапурі, вже майже 40 років регулярно отримує різні нагороди. Його називають одним із найкращих у світі. Він приймає рейси одразу із 107 країн світу, а лише за один рік послугами аеропорту користуються 65 мільйонів пасажирів.

Інфраструктура навпроти аеропорту Чангі – досить зручна. Одразу поблизу кожного з головних терміналів розташовані автобусні станції. Квитки на автобус – недорогі. Також можна скористатися і послугами мікроавтобуса-шатла, який домчить вас до центру Сінгапуру за годину.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *