Представниця Тернопільського «Інваспорту» Катерина Кухарчук здобула «золото» і «бронзу» чемпіонату України з пара пауерліфтингу

У місті Дніпрі з 2 до 4 серпня проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед паралімпійців. Участь у цих змаганнях брали 105 спортсменів з двадцяти областей України. Відбувався турнір, організований Українським центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», у концертній залі Дніпровської академії музики ім. М. Глінки. Тернопіль представляли на цих змаганнях Катерина Кухарчук та Едуард Каськів, які виступили дуже вдало.

Так, Катерина Кухарчук (2003 р.н., м. Ланівці, учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру), виступаючи у ваговій категорії до 55 кг, виборола третє місце серед жінок та стала переможницею серед юніорок. А майстер спорту України тернополянин Едуард Каськів серед чоловіків у ваговій категорії до 88 кг був п’ятим.

Готував спортсменів до змагань тренер Віктор Юзчишин, – повідомляє Тернопільський обласний центр «Інваспорт».