Прогулянка на теплоході: тернопільська юстиція влаштувала свято для дітей (ФОТО)

Прогулянка на теплоході: тернопільська юстиція влаштувала свято для дітей (ФОТО)

Повітряні кульки, ігри, сонце та чудовий настрій. З нагоди другої річниці запровадження Загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Тернополі, на теплоході «Капітан Парій», Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області влаштувало для дітей справжнє неочікуване свято.

Окрім прогулянки Тернопільським ставом, для малечі підготували чимало приємних несподіванок. Дітей розважали аніматори. Також усі юні учасники дійства отримали подарунки, до прикладу, ігри та розмальовки правової тематики. Не обійшлося і без смачних сюрпризів. Задоволення отримали і діти, і дорослі учасники дійства.

Проект «Я МАЮ ПРАВО​!» в Україні діє з червня 2017 року. «Я маю право голосу», «Відповідальне батьківство», «Чужих дітей не буває», «Стоп булінг», «Стоп насильство», «Виїзд з дитиною за кордон» – це далеко не повний перелік кампаній, які вдалося запровадити за цей період. Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців. Завдання – не лише інформувати, а й навчити захищати свої права, дати чіткі і зрозумілі поради, як діяти в тих чи інших випадках.

Головне Територіальне управління юстиції у Тернопільській області.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares