Промінець добра і любові…

Промінець добра і любові…
В Україні говорять: без сім’ї – немає щастя на землі. Саме в сім’ї дитина робить перші кроки, набирається любові і добра, вчиться шанувати свій рід. Як велика ріка бере початок і силу з малого джерела, так і наша держава починається з родини. Тож було дуже приємно побувати на гарному святі “Тільки родина, як зірка єдина, твій порятунок, єдиний причал”. Провела його у першому класі Кривчиківської ЗОШ 1-2 ступенів Збаразького району класний керівник Людмила Володимирівна Прошак.

Саме зі сім’ї, з родини іде у світ дитина і несе в нього своє серце, наповнене материнською любов’ю. Тому одними із перших,  до кого зверталися першокласники зі словами подяки й побажань, були рідненькі матусі. Велику увагу приділили діти й голові сім’ї – батькові, роль якого також неоціненна. Його любов до дітей стримана і врівноважена, але не менш важлива. Наступними винуватцями свята були бабусі і дідусі. Саме бабуся є берегинею роду, невгамовною трудівницею, її руки не знають спочинку ніколи. Постійним помічником бабусі є дідусь – господар родини.

Своїм найдорожчим діти присвятили багато гарних побажань, пісень, ігор і подарунків, які виготовили власними руками.

Людмила Володимирівна відзначила, що клас особливий. У ньому навчається дві Полінки, дві Анастасії та ще й Андріївні. У класі найбільше бабусь, які носять ім’я Галина.

Промінець добра і любові торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей. Після свята діти смакували солодощами. Такі зустрічі об’єднують не лише рідних людей, а й класну родину.

Щоб діти росли щасливими, потрібно, аби батьки любили не лише їх, а й один одного.

Галина ДАНИЛЮК.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares