Пилососи нового покоління від Rowenta

Серед різноманітної якісної побутової техніки, яку пропонують компанії своїм споживачам, особливе місце посідає ручний пилосос Rowenta, який завдяки своїй потужності та зручності оптимально очищає будь-яке приміщення. Тепер вам не потрібні дроти та мішки, а спеціальна циклонна технологія перетворить прибирання у саме задоволення.

Технологія майбутнього

Пилосос на акумуляторі від Rowenta є максимально універсальним, ефективним та зручним. Не менш важливо і те, що пропонує продукцію офіційний представник Rowenta в Україні, який забезпечує якість та надійність техніки та аксесуарів до неї, презентованих на сайті. Сайт допоможе знайти також і офіційних дистриб’юторів, а також замовити продукцію, що матиме гарантію і обмін за європейськими стандартами.

Інноваційна технологія Flex такого пилососа дозволяє приладу згинатися і без проблем діставати весь пил навіть з-під найбільш низьких меблів. Таким чином, з’явилася можливість легко прибирати там, куди раніше не можна було дістатися.

Новий цифровий двигун пилососа дозволяє приладу задавати нові стандарти ефективності, роблячи його значно ефективнішим, ніж раніше.

Потужна літієва батарея гарантує пилососам на акумуляторі від Rowenta автономну роботу тривалістю до 35 хвилин. Цього буде цілком достатньо, щоб прибрати усе приміщення! Крім того, найбільші забруднення можна очистити за допомогою режиму надзвичайної потужності, що діятиме впродовж 6 хвилин.

Ще однією перевагою пилососа є його зарядка надшвидкої дії, що одразу ж приводить прилад до роботи.

Прибирати завжди легко

Усі місця приміщення зручно прибирати за допомогою пилососа. Він усуне сміття з таких місць:

1. Підлога.

2. Стеля.

3. Плитка.

4. Паркет.

5. Столи.

6. Люстри.

Чудово діє прилад також під меблями низького типу і в повній темряві. Таким чином, вам знадобляться усього лічені хвилини, щоб комплексно прибрати усю оселю.

Спеціальні щітки вбудованого типу дозволять прибирати миттєво та захистити від пошкоджень делікатні поверхні.

До пилососа додається і комплект зручних аксесуарів. Одні з них чудово подійдуть тим, хто тримає вдома тварин, а інші – власникам автомобілів.

У пилососах акумуляторного типу від Rowenta чудово поєднані ефективність та комфорт. Вони працюють тихо, подібно до шуму, створеного звичайною розмовою.

Додатковою перевагою є можливість легко вмикати прилад, який нетреба увесь час тримати за кнопку.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares