Різновиди ручних пилок

Різновиди ручних пилок

Ножівка – це слюсарний інструмент, який є одним із різновидів пилки. Інструмент може застосовуватися для зрізання гілок, розділення листів металу, пластику газобетону. Конструкція передбачає наявність робочого полотна з гострими зубцями, та рукоятки, яка використовується для зручної роботи. Ножівки відрізняється своєю конфігурацією, та обираються для дерева або металу. 

Різновиди ручних пилок

Для дерева використовують пилки з великими зубцями, які також застосовуються для розпилу газобетонних блоків. Вироби для роботи з металом, які можна знайти на https://nasha-stroyka.com.ua/uk/rychnie-pili-nozhovki/, відрізняються дрібними зубчиками, та здатні нарізати практично будь-які матеріали. У них дрібні різці, тому край виходить акуратним, без сколів і пошкоджень.  

Класична ножівка по дереву називається широкою або звичайною. Це ручний інструмент, основне призначення якого поздовжній та поперечний зріз. Інструментом можна розрізати довгу дошку, або спиляти гілки. Вважається стандартним столярним приладдям. 

Вузька пилка – не є універсальним інструментом, призначена завдяки не великій товщині полотна лише для вирізання кривих ліній, елементів. Застосовується для виготовлення фігурних деталей. Основне призначення – це розпилювання листового матеріалу на нерівні полотна, з фігурним контуром. Щоб зробити роботу більш точною, необхідно обирати вироби з дрібними зубцями. 

Як обрати пилку?

Під час обирання пилки для дерева, необхідно враховувати різновид зубчиків, класифікувати роботу. Можливо придбати універсальний інструмент, що дозволить заощадити кошти. 

Правила вибору пилки:

  • Для поздовжнього зрізу необхідно обирати пилку з гострими зубцями, які нахилені вперед під гострим кутом.
  • Таке розташування зубців дозволяє зрізати деревні волокна без сколів, тирси. Це максимально швидка робота, яка необхідна при поділі дошки у напрямку волокон.
  • Для поперечного зрізу найкраще використовувати виріб з прямими зубчиками, який також застосовується для торцювання дощок, зрізання гілок в саду. 
  • Універсальна пилка – це модифікована інструмент, з особливою заточкою зубчиків, які дозволяють виконувати будь-які роботи, як для розділення поздовжніх, так і поперечних волокон дерева. 

Магазин https://nasha-stroyka.com.ua/ має багато переваг, зокрема широкий асортимент товарів, доступні ціни, та консультація спеціалістів. Це дозволяє обрати якісний інструмент, який задовольнить вимоги покупця, та прослужить багато років. Тут можна знайти приладдя та інструменти для ремонту, будівництва та садівництва. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares