Саночниця з Кременця Юліанна Туницька посіла п’яте місце на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх

На ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які тривають в Швейцарії, цими днями проходить боротьба серед представників санного спорту. Змагання відбуваються на легендарній Олімпійській бобслейній трасі Санкт-Моріца-Челерина. Найвищим результатом серед наших спортсменів наразі може похвалитися кременчанка Юліанна Туницька, яка, виступаючи в одномісних санях серед дівчат, за сумою двох заїздів з результатом 1:50.576 посіла високе п’яте місце.

Як повідомляє прес-служба Національного Олімпійського комітету України, переможниця – німецька спортсменка Фрабель, яка завоювала перше місце, проїхала за 1 хвилину 49,687 секунди. Друге місце у ще однієї німецької саночниці Дегенхардт (1:49,895). Відтак, нашій землячці не вистачило трохи менше однієї секунди, щоб стати абсолютною чемпіонкою ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2020. Її час: 1 хвилина 50,576 секунд.

Ось якими враженнями від дебюту на найпрестижнішому молодіжному форумі Планети поділилась Юліана Туницька: «Сьогодні завершилися найголовніші старти в моїй кар’єрі, а саме виступ на Юнацьких Олімпійських іграх. Для мене велика честь представляти Україну та рідну Тернопільщину в Лозанні-2020. Хочу висловити щирі слова вдячності за кропітку роботу моєму тренеру Світлані Кравчук та усім наставникам юнацької Олімпійської збірної України із санного спорту», – сказала спортсменка.

Дівчина додала: «До основного старту ми пройшли тиждень підготовки тут в Санкт-Моріці, під час якого, в цілому, виконали дев’ять спусків. У підсумку я посіла 5 місце. Результатом задоволена, але нам є над чим працювати».

«Наступна мета – дорослі Олімпійські ігри, однак, насамперед, треба здобути заповітну олімпійську ліцензію», – зазначила Юліанна.

Додамо, що Юліанна Туницька – учениця Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 імені Г. Гордасевич, представниця Тернопільської обласної ШВСМ, випускниця обласної Дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту.