Селу Ванжулів на Тернопільщині – 577 років (ФОТО)

Селу Ванжулів на Тернопільщині –  577 років (ФОТО)

Село Ванжулів, що на Лановеччині, розташоване на берегах річки Буглівка. Вперше в історичних джерелах Ванжулів згадується у 1442 році під назвою Ванджуги. Є версія, що назва походить від прізвища Ванжула. Людина з таким іменем, вважається, могла бути причетною до заснування поселення. На жаль, до сьогодні таке прізвище в селі не збереглося.

Святкову дату відзначили всією громадою у місцевому клубі. Сільський голова Іван Ярославович Лукінів висловив глибоку вдячність мешканцям, які своєю волею, розумом, наполегливістю та сумлінною працею зробили посильний внесок у розвиток села. Хвилиною мовчання вшанували військовослужбовця ЗСУ, контрактника операції об’єднаних сил, земляка з Нападівки Віталія Собка, який служив у бригаді 35-ї морської піхоти під Маріуполем і загинув, виконуючи службові обов’язки. Висловили щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

Концертну програму розпочав жіночий гурт «Берегиня». У їхньому виконанні звучали патріотичні та жартівливі пісні. Бурхливими оплесками глядачі зустріли маленьких аматорів сцени, учнів місцевої школи та дитсадка. Ввечері для молоді організували розваги з «живою» музикою.

Святкування пам’ятної дати села згуртувало людей, які продовжують з дня у день творити його нову історію.

Мирослав КОЛОМІЙЧУК, фото автора.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares