Шкільна форма: так чи ні

Чи потрібна шкільна форма? Цим питанням задаються тисячі дітей, батьків і педагогів в різних країнах світу.

Три аргументи «ЗА» шкільну форму

  • Створення ділової атмосфери на заняттях

Всім відомо, що до введення шкільної форми діти могли заявитися на заняття в будь-якому одязі. І потерті джинси з пуловером – не найгірший з варіантів. Деякі дівчатка, особливо старшокласниці, носять короткі міні-спідниці, які недоречні в школі. Догани і зауваження з боку керівництва школи допомагають не завжди. Тому введення єдиного стандарту одягу для школярів допомагає вирішити дану проблему.

  • Згладжування соціальної нерівності

У школі в одному класі можуть навчатися діти з сімей з різним достатком. Одні батьки купують для доньки шкільні сарафани, для синочка кращі костюмчики та інші модні речі. Інші купують найдешевші речі на розпродажу і в стоках. Через це діти бідних батьків відчувають себе невпевнено, у них знижується самооцінка. А діти багатих батьків самостверджуються за рахунок грошей тата з мамою. Ні те, ні інше не є корисним для гармонійного розвитку дитини.

  • Формування у школярів доброго смаку і вміння носити діловий одяг

Не секрет, що в підлітковому віці переваги в одязі бувають маргінальними. Підлітки вибирають такий одяг, на який батькам соромно дивитися. При цьому формування смаку залишається цілком в руках батьків. Але не всі батьки можуть і хочуть виховувати в дітях почуття стилю. Тому офіційно затверджена шкільна форма допоможе дитині зорієнтуватися в світі моди. Тим паче, що на pampik.com можна знайти чудові моделі шкільної форми.

Три аргументи «ПРОТИ» шкільної форми

  • Шкільна форма позбавляє дітей індивідуальності

У світі, де з’явилася можливість створити свій власний стиль навіть за невеликі гроші, багато підлітків бажають самовираження за допомогою одягу.

  • Ділова форма одягу не завжди зручна і практична

Школярі – це діти, а дітям властиве бажання рухатися, грати, бігати, кататися на снігу і т.д.

  • Дорожнеча шкільної форми або неякісні матеріали

Шкільна форма повинна бути виготовлена з якісних натуральних матеріалів з невеликою домішкою синтетики. Але такі матеріали досить дорогі, тому шкільна форма виходить батькам «в копієчку». Багато шкіл йдуть іншим шляхом – замовляють дешеву шкільну форму переважно з синтетичних матеріалів. Такий одяг не дозволяє дихати шкірі, що негативно позначається на здоров’ї дітей.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *