Школярка з Борщова рік навчатиметься у США

Школярка з Борщова рік навчатиметься у США


Дівчина стала фіналісткою конкурсу Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX).
Учениця Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тетяна Трач протягом наступного навчального року ходитиме у школу в американському штаті Мічиган і мешкатиме в тамтешній родині.
Учениця 10-го класу Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тетяна Трач стала фіналісткою конкурсу Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX). У конкурсі брало участь 5129 учнів із різних шкіл України і тільки 215 вийшли у фінал. Документи на участь у програмі дівчина подала у жовтні. Серед вимог до учасників конкурсу були високий рівень знання англійської мови та лідерські якості.
Конкурсний відбір проходив у три етапи. Це – онлайн-зустрічі, написання есе, співбесіди з співробітниками програми FLEX, проходження тестів, заповнення аплікаційної форми, написання листа приймаючій американській сім’ї. Документи третього туру надсилали до Вашингтону для розгляду незалежною комісією. Варто зазначити, що тести учениця склала на відмінно (рівень С2). У травні визначили фіналістів, враховуючи рекомендації Офісу Американських Рад у Вашингтоні.
«Наш День» щиро вітає Тетяну Трач та її вчительку англійської мови Лілію Петрівну Гнатів.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares