Шукаєте роботу? На Тернопільщині потрібні працівники сфери громадського харчування

Шукаєте роботу? На Тернопільщині потрібні працівники сфери громадського харчування

Сфера громадського харчування у світі є однією з найприбутковіших в економічній діяльності і одним із найбільш динамічних ринків в Україні.

Ринок громадського харчування Тернопільщини насичений різноманітними закладами на будь-який смак: ресторани, бари, кав’ярні, кафе, їдальні, закусочні тощо, у роботі яких велика увага звертається на бездоганний сервіс та культуру обслуговування, відтак цінуються висококваліфіковані кадри.

За інформацією відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості, на 21 лютого цього року роботодавці області мають 24 вакансії у сфері громадського харчування, зокрема це – бариста, бармен, офіціант, кухар, кухонний робітник. Такі фахівці потрібні у Тернополі та Тернопільському, Заліщицькому, Бучацькому, Борщівському, Кременецькому, Лановецькому, Підволочиському районах.

Загалом, у кожному зі згаданих працівників роботодавці хочуть бачити не лише професіонала своєї справи, а й ввічливу, акуратну, уважну людину, яка добросовісно відноситься до роботи та вміє спілкуватися з клієнтами.

Залежно від обов’язків та кваліфікації, своїм працівникам роботодавці готові платити від 4700 до 7000 гривень, а також відсоток від денної каси (преміальні) та плюс «чайові». Пропонується змінний графік роботи, розвезення персоналу в нічний час додому, стажування на робочому місці тощо.

Якщо у вас немає відповідної освіти, за спрямуванням служби зайнятості згадані професії можна здобути в ДНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі», ДНЗ «Чортківське вище професійне училище», Зборівському коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя, ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та ін. Навчання проводиться за груповою формою від 3,5 до 5 місяців. Після завершення навчання слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії.

Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією зверніться до районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Відділ інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *