Сік алое оздоровлює шлунково-кишковий тракт

Сік алое оздоровлює шлунково-кишковий тракт
Тричі на добу по 8-10 крапель

Згідно з багаторазовим науковим дослідженням, сік алое благотворно впливає на весь шлунково-кишковий тракт. За наявності суттєвих проблем з травленням народні цілителі рекомендують пити тричі на добу по 8-10 крапель свіжоприготованого соку алое.

Досить часто стійкі хронічні закрепи супроводжують захворювання шлунка. Сік алое ефективно допомагає впоратися з такими неприємними проявами. Для запобігання хронічних закрепів рекомендується тричі на добу приймати всередину по чайній ложці свіжоприготованого соку рослини алое, приблизно за 30 хвилин до прийняття їжі.

Як правило, при захворюваннях шлунка характерний періодичний біль, що супроводжується сильною нудотою, в деяких випадках блювотою. Безумовно, при таких симптомах необхідно терміново звернутися до лікаря-гастроентеролога для проведення спеціального обстеження. Однак, поряд з запропонованими медикаментозними лікарськими препаратами, допомагає впоратися з болем алое.

Чудовим домашнім лікарським засобом, приготовленим на основі кімнатної рослини алое, є його використання разом з натуральним бджолиним медом.

Для приготування цього ефективного лікарського засобу необхідно листочки рослини алое деякий час виморозити в морозилці. Час виморожування становить приблизно два тижні. Потім підготовлене листя алое заливають водою у пропорційному відношенні 1:3. Приблизно через півтори години відтискають одержаний сік.

Отриманий таким чином сік змішують з натуральним медом і подрібненими волоськими горіхами Пропорції повинні бути наступні: меду 5 частин, подрібнених волоських горіхів 3 частини, соку рослини алое одна частина.

Рекомендоване дозування при вживанні такого природного лікарського засобу: одна столова ложка за 30 хвилин до прийому їжі. Курс лікування становить 1-2 місяці.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *