Сіль допоможе вільно дихати

Позбутися від набряклості слизової і запалень допоможуть прогрівання і полоскання морською сіллю.

Як відомо, і грип, і застуда починаються з переохолодження, а воно, в свою чергу, в більшості випадків викликає нежить або печіння в слизовій. На етапі, коли ви тільки-тільки прийшли з холоду додому, ще є шанси запобігти виникненню недуги.

Для цього, по-перше, потрібно якомога швидше зігрітися і одягнути теплий одяг з натуральних тканин, обов’язково закутати ноги.

По-друге, слід якомога швидше позбутися від бактерій, які затрималися на слизовій. Особливо багато їх в носі, бо це перший захисний бар’єр організму, який, завдяки особливим ворсинкам, структурі і постійному зволоженню утримує бактерії, не пропускаючи їх в організм.

Тому після повернення додому з роботи, прогулянки, супермаркету, після поїздки в транспорті рекомендується промити ніс спеціальним сольовим розчином, який можна придбати в будь-якій аптеці.

А от при нежиті дуже корисно робити знайомі всім з дитинства інгаляції, але тільки не над гарячою картоплею, а над міцним відваром ромашки або над гарячою водою з додаванням ялицевої олії. Тільки не над крутим окропом і, прикрившись не трьома пуховими ковдрами, а звичайним рушником.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares