«Слава Україні! Героям слава!» – офіційне гасло українського футболу

«Слава Україні! Героям слава!» – офіційне гасло українського футболу

Українська асоціація футболу затвердила офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні» і «Героям слава». Про це повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

«Виконком УАФ одноголосно – 45 членів «за» – підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом «Ukraine», на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені та в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб – карта України з Тризубом у центрі.

Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників у рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних!

Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України й наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані й маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!» – повідомив Павелко у Facebook.

Як передає «Газета по-українськи», спілка європейських футбольних асоціацій вимагала, щоб Україна прибрала з форми для чемпіонату Європи напис «Героям слава!». Таке рішення УЄФА ухвалила після запиту з боку Російської футбольної спілки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares