Солдати внутрішніх військ годинами стоять в оточенні і мочаться в штани

Солдати внутрішніх військ годинами стоять в оточенні і мочаться в штани

Журналіст Станіслав Речинський на своїй сторінці у Facebook написав про жахіття буднів солдатів внутрішніх військ, яких звезли до Києва.

солдати ВВ«Матері , сестри і дружини співробітників міліції, передусім «Беркуту» і ВВ. Ваші рідні зараз – у серйозній небезпеці. І не через демонстрантів. А, передусім, через дій їх непрофесійних і злочинних керівників. Ті, хто перебуває у відрядженні в Києві – здебільшого вже серйозно хворі. Вони голодують. Вони сидять на сухому пайку, а то й без нього вже багато днів. Вони сплять в холодних автобусах. Їх примушують стояти по кілька годин в оточенні. І при цьому не дозволяють відлучатися в туалет під загрозою семирічного тюремного терміну. Багатьом доводиться мочитися просто в штани і продовжувати стояти на морозі. У багатьох з ваших дітей у результаті серйозно хворі нирки. І це – вже на все життя», – написав Речинський.

За словами журналіста, «ця влада піде на все заради власного порятунку. І не пошкодує нікого з ваших синів. Матері, об’єднуйтеся в Комітети солдатських матерів, йдіть до Захарченка, вимагайте повернення дітей додому. Або просто приїжджайте в Київ, і забирайте їх силою. Для Захарченка, для міліцейських начальників, для політиків – ваші діти лише гарматне м’ясо, яке вони вже вбивають», – заявив журналіст.

 

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares