Сотнику, не йди з Майдану. Ще не пора

Сотнику, не йди з Майдану. Ще не пора

maxresdefault

Деякі політики хотіли б, аби Майдан розійшовся. Вони не звикли до контролю з боку народу. Ніколи не чули людей. Тепер обіцяють бути іншими, бо спрацьовує інстинкт самозбереження.

Сотнику Володимире Парасюк, ти їм віриш?

Тобі лише 26 років. І ти, звичайний львівський хлопець, зумів переломити хід революції. Не дозволив Януковичу всидіти на Банковій ще вісім місяців. Ти прорвався на сцену після підписання «мирової угоди» між колишнім президентом та лідерами опозиції й надривним до хрипоти голосом оголосив ультиматум. Змусив політиків не боятися. А Януковича – втікати з Межигір’я. Це було неймовірно і страшно…

Депутати, які ще кілька днів тому називали українців, що виступили проти князя тьми та його поплічників, «екстремістами» й «фашистами», голосували за недоречні закони, й далі засідають у парламенті. Каються. Навіть плачуть.

Сотнику, ти гадаєш, їхні слова і сльози щирі?    

Представники «Народного Контролю», «Радикального Майдану», «Правого сектора», «Автомайдану», «Самооборони», ВО «Майдан», «Спільної справи» та всього революційного народу України прийняли термінове звернення до Верховної Ради. «У зв’язку з неможливістю більше продовжувати спостерігати за тим, що багато фальшивих, брехливих зрадників-депутатів продовжують робити все, щоб тільки залишитися у парламенті при новій владі чи опозиції і продовжувати дурити обкрадати простий український народ, закликаємо виконати наступні наші вимоги. Скасувати депутатську недоторканість з можливістю відкликання депутатів їхніми виборцями. Провести повну люстрацію і притягнути всіх до відповідальності за зловживання державними посадами та злочини проти народу. Оголосити позачергові парламентські вибори разом з президентськими на травень цього року, що дозволить зекономити державні кошти і привести до влади нових, незаплямованних людей, які позитивно проявили себе протягом минулих трьох місяців…».

Якщо у парламенті цього звернення не почують, мабуть, знову буде потрібний твій голос, сотнику.

А «Коло народної довіри» оголосило перелік вимог до майбутніх українських високопосадовців. За словами представника «Автомайдану» Сергія Пояркова, ці критерії були сформовані спільно з лідером медиків Майдану Ольгою Богомолець, керівником «Правого сектору» Дмитром Ярошем, представником воїнів-афганців Олегом Михнюком, «Громадського сектору» Володимиром В’ятровичем, духовної ради Майдану владикою Стефаном, а також Русланою та Святославом Вакарчуком. «Ми вимагаємо не просто уряд, а уряд народної довіри… сформований з визнаних професіоналів, із незаплямованою репутацією, а не партійних функціонерів», – йдеться у заяві учасників «Кола».

До нового уряду народної довіри не повинен потрапити жоден із 100 найбагатших людей країни. Там немає місця для попередніх керівників урядових установ, обладміністрацій та працівників адміністрації президента. Кандидат у міністри має бути непричетним до порушень прав людини. А також не мати фактів або аргументованих підозр щодо участі в корупційній діяльності.

«Ми перевіримо за цими критеріями кожного конкретного кандидата, якого запропонує нова парламентська більшість, і доповімо про результати. Кожен член уряду повинен отримати схвалення Майдану», – підкреслюється у документі.

Бачиш, сотнику, як багато роботи…

А ще треба знайти вбивць Небесної Сотні. І змусити їх глянути в очі осиротілим матерям і батькам, дружинам і чоловікам, сестрам і братам, коханим… Ще боряться за життя багато поранених. Шукають зниклих…

«Беркут» розкаюється, клячить на колінах. Просить прощення. Кому це потрібно?! Воно не воскресить мертвих. Горя не поменшає. І прокльони, які зривалися з уст мільйонів людей, хаотично літають над Землею і чекають слушного часу…

Україна, як держава, записана в Книзі Господній. І ніхто її звідти не викреслить. Україну нищили на землі, а на Небесах вона жила… Тепер в її обороні ще буде Небесна Сотня.

Збаражчанин Устим Голоднюк, з яким попрощалася Україна, просив кричати: «Небо падає!» у випадку небезпеки на Майдані, аби не налякати людей, але дати зрозуміти про небезпеку. Тепер цей хлопчина і його бойові побратими тримають для нас небо. Але воно «впаде», коли в Україні й далі розкошуватимуть олігархи, чиновники, законники. Коли не буде правди. Коли люди працюватимуть за гріш. Коли й далі вимиратиме нація… Небо усім і за все віддає по-справедливості.

Ярослав Кендзьор сказав: «Якщо Олександр Турчинов – обличчя української революції (а такий висновок напрошується, бо саме він, в одній особі, став Головою Верховної Ради, координатором уряду і в.о. Президента), то, воістину, правдивим є твердження, що революції задумують генії, реалізовують романтики-відчайдухи, а користають пройдисвіти-авантюристи».

Сотнику, не йди з Майдану. Ще не пора…

Ольга ЧОРНА.

 

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

1 коментар

  1. Avatar
    справедливий

    ми не підемо з майдану бо не можна йти, ще дуже багато всякої наволочі у тому числі тих, шо примазуються до патріотичних сил. чи за стріляли в людей, загинули молоді хлопці а скільки ше калік, тих що пропали невідомо де. а хто в уряді хіба не мільйонери, точно половина є СлаваУкраїні!!!!

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *