Соціальне таксі стане доступним для жителів Шумської ОТГ (ФОТО)

Соціальне таксі стане доступним для жителів Шумської ОТГ (ФОТО)

Соціальне таксі відтепер стане доступним для тих мешканців Шумської ОТГ, які мають інвалідність і не можуть самостійно пересуватися у громадському транспорті. Спеціально обладнаний «бус» – дуже потрібна річ для таких людей, адже вони зможуть, за попереднім записом, потрапити до лікарні чи потрібної установи. Послугами такого автомобіля можна користуватися безкоштовно, а буде він на обслузі центру надання соціальних послуг Шумської міської ради.

Ключі від автомобіля міському голові Володимиру Плетюку вручив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

До слова, таких автомобілів вручили по Україні усього 25, чотири з них – на Тернопіллі, увійшла у цю четвірку і Шумська об’єднана територіальна громада.

Міський голова Володимир Плетюк, приймаючи ключі від соціального автомобіля, акцентував увагу на тому, що для людей з інвалідністю це стане великою підмогою, адже про їхні проблеми знає не з чужих слів, бо й сам стикався не раз з такою проблемою у власній родині – як доставити хворого до лікарні, на операцію. А сучасний автомобіль, обладнаний за усіма необхідними нормами, стане великою підмогою. Тим паче, що люди за це не платитимуть жодної копійки, а кошти на пальне виділять з міського бюджету. Про це повідомляє сайт Шумської міськради.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *