Студентка ЗУНУ успішно виступила на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

Студентка ЗУНУ успішно виступила на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

Студентка 3 курсу освітньої програми «Міжнародна економіка» навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету, тернопільська спортсменка Дарія Довбня посіла призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та серед дорослих.

Дарія Довбня виборола золоту нагороду на дорослому чемпіонаті у байдарці-двійці на 1000 метровій дистанції. Пару для Дарії склала спортсменка Поліна Нурова, з якою вони раніше перемагали на чемпіонаті України з марафону.

Ще три бронзові нагороди Дарія Довбня виборола на дорослому чемпіонаті в байдарці-одиночці на 1000 метрівці, в байдарці-двійці на 500-метрівці та в байдарці-четвірці на 200-метровій дистанції.

На молодіжному чемпіонаті Дарія виборола дві срібні нагороди в байдарці-одиночці та байдарці-двійці на дистанції 1000 метрів. Ще три бронзові нагороди до скарбнички медалей області Дарія завоювала в байдарці-двійці на 500 метрів та в байдарці-четвірці на 500 та 200-метровій дистанції. Загалом Дарія Довбня виборола дев’ять нагород.

Бажаємо Дарії нових перемог!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *