Студенти факультету обліку і аудиту ТНЕУ вчилися заробляти свої «перші мільйони» (ФОТО)

Немає таких людей, які б не хотіли стати успішними та багатими, проте, досягнення фінансового благополуччя можливе лише за умови грамотного поводження з грошима.

Вчилися заробляти свої «перші мільйони» студенти факультету обліку і аудиту ТНЕУ під час тнінг-гри «Життєвий капітал», яку організували для них досвідчені бізнес-тренери Ділового клубу «Партнер» Тернопілля (офіційний партнер з фінансової грамотності EdCamp Ukraine).

Тренінг-гра викликала жвавий інтерес не тільки серед студентської молоді, а й директорів тернопільських шкіл, представників управління освіти і науки Тернопільської міської ради та викладачів університету, які із неабияким ентузіазмом долучилися до участі.

Учасники заходу отримали чимало вражень, позитивних емоцій і нових знань щодо ефективного управління своїми активами, створення системи збереження, накопичення та використання ресурсів для збільшення прибутків.

«Родзинкою» заходу стало привітання ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого, який вручив присутнім солодкий подарунок. А урочисто відзначили учасників та організаторів заходу Сертифікатами всеукраїнського тижня фінансів та Подяками від Управління освіти та науки Тернопільської міськради.

Приємним сюрпризом для присутніх стала концертна програма, яку організувала творча команда відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *