Тепловізійна техніка для мисливства

Під час полювання досвідчені мисливці досить часто використовують моноокуляри, приціли та бінокуляри, які дозволяють наблизити віддалене зображення і вполювати здобич. Придбавши тепловизор, можна значно полегшити увесь процес і отримати кращі результати. Тепловізійна техніка продається в багатьох магазинах та на інтеренет-сайтах, але потрібно мати досвід, щоб придбати справді надійні і якісні речі.

Монокуляри та їх характеристики

Завдяки монокулярам розглядають предмети, від яких спостерігач знаходиться на великій відстані. Вони чимось схожі на біноклі, але є набагато більш компактними і легшими.

Для туриста дуже важливо, щоб вантаж, який знаходиться в рюкзаку, був максимально легким, що значно спростить шлях. Біноклі, призначені для полювання, часто бувають великими і багато важать і це створює додаткові незручності. У той же час монокуляр, який нічим не поступається за кратністю та функціональністю, за розмірами значно менший і зручніший.

У сучасних монокулярів є безліч властивостей додаткового плану, окрім того, що вони просто збільшують об’єкт. Окремі моделі створюють чудове поле для огляду навіть вночі, завдяки променям інфрачервоного спектру, які бачить людське око.

Прилади для будь-яких вимог

Найчастіше в побуті використовують монокуляри, які мають скромну апертуру, що збільшує до 4 разів. Якщо ж кратність більша, то збільшується і розмір поперечника вхідної зіниці, що автоматично робить великими габарити і вагу такого пристрою.

Оскільки для тримання монокуляра, здебільшого, використовують одну руку, що є його додатковою перевагою, адже так значно зручніше для того, хто проводить спостереження. Є і значно сильніші монокуляри, апертура яких становить від 6 до 22. Тому для прихильників більш потужних приладів також знайдуться хороші варіанти.

Популярні моделі

Серед найбільш популярних моделей монокулярів слід виділити наступні:

1. Vortex Recon 15×50 Tactical Scope.

2. Hawke Endurance 10х25 ED.

3. Hawke Endurance 10х42 ED.

4. Hawke Endurance 8х25 ED.

5. Hawke Endurance 8х42 ED.

Vortex Recon 15×50 Tactical Scope

Таку модель використовують  польових умовах. Гумове покриття корпусу дозволяє надійно утримувати монокуляр в руці при будь-яких погодних умовах. Зсередини корпус монокуляра заповнений інертним газом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур і запобігає запотіванню оптики.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares