Тернопіль отримав 3000 доз протиковідної вакцини від Pfizer

Тернопіль отримав 3000 доз протиковідної вакцини від Pfizer

Днями Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав 3000 доз протиковідної вакцини Comirnaty від PfizerBioNTech, яку розподілять між всіма амбулаторіями міста для активного використання.

Враховуючи надходження нової партії вакцини, закликаємо жителів громади не зволікати та пройти імунізацію проти COVID-19, йдеться на сайті ТМР.

Так, усі охочі можуть вакцинуватися від COVID-19 в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Щоб отримати необхідну дозу вакцини, потрібно звернутися до свого сімейного лікаря. Якщо ж у вас немає сімейного лікаря, то можна обрати будь-якого лікаря з переліку на сайті КНП «ЦПМСД», у розділі «Пацієнтам».

Інформацію про лікарів, графік прийому та як записатись на прийом можна отримати у call-центрі КНП «ЦПМСД» за номерами телефонів: 067-444-86-88 та 0352-51-98-08.

Мешканці та гості громади можуть отримати як першу дозу (для тих, хто до цього не щепився), другу, бустерну та другу бустерну дози.

Нагадаємо, що другий бустер в Україні дозволено вводити усім людям віком від 60 років, а також людям віком 18-59 років із хронічними хворобами. Для другої бустерної дози рекомендовано застосовувати мРНК-вакцину (наразі в Україні це – Comirnaty/Pfizer) з інтервалом щонайменше 4 місяці після першої бустерної дози.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *