Тернопільська лікарня отримала високу відзнаку телевізійного ревізора (ФОТО)

Тернопільська лікарня отримала високу відзнаку телевізійного ревізора (ФОТО)

Наприкінці листопада в Тернополі побувала знімальна група телевізійного проекту «Інспектор. Міста». Його експерти перевіряють якість надання різних послуг. Заклад оцінюють за шістьма критеріями. Перевіряти можуть лікарні, школи, заклади харчування.

Ведучий другого сезону проекту Володимир Остапчук, колишній конферансьє «Євробачення 2017», відвідав Тернопільську комунальну міську лікарню №2. Візит був несподіванкою для лікарів, які спершу не знали, що перед ними знімальна група. Аби перевірити тернопільських медиків, сценаристи вигадали, начебто людині з іншого міста потрібна допомога. Те, як лікарі допомогли «пацієнту», сподобалося експертам програми. За це лікарня нагороджена відзнакою «Гордість міста».

Випуск про лікарню Тернополя покажуть у 2018 році на телеканалі «1+1». «Наш день» запитав самих медиків, що, на їхню думку, допомогло отримати відзнаку.

«Отримати цю нагороду – зовсім непросто, – розповідає професор Лілія Бабінець, доктор медичних наук і практикуючий лікар. – Адже часто під час перегляду минулих телепрограм доводилось червоніти за колег з інших медичних закладів, які потрапляли під спонтанну перевірку прискіпливого «Інспектора», а часом – просто по-людськи і професійно співчувати медичним працівникам і пацієнтам медичних закладів з інших міст України. Наші працівники спрацювали достойно, а результатом цього і стало присудження престижної телевізійної нагороди.

06122017-5

Я працюю в лікарні практично від самого початку своєї кар’єри, з 1988 року. За такий час стаєш невід’ємною часткою закладу, не уявляєш поза ним свого професійного та й у цілому людського життя. Чи була випадковою ця нагорода? Моя відповідь: ні, це – не випадковість. Успіх лікарні – це результат системної праці колективу і адміністрації закладу. Медичному персоналу нашої рідної лікарні завжди щастило на керівників, які намагались розвивати і модернізувати заклад. Особливо потужно відбувалось це останніми роками за керівництва нашим закладом Віктора Кміти. До речі, у час проведення медичної реформи наш заклад отримає статус госпітальної окружної лікарні, таких буде лише 4 на всю область.

Всі щоденні зусилля колективу та адміністрації для чіткої роботи складного механізму лікарні, для вирішення непростих фінансових, матеріально-технічних, кадрових та професійних завдань і стали підґрунтям для отримання такої престижної громадської нагороди – стати «Гордістю міста». Окрім того, лікарня є потужною клінічною базою для навчання студентів-медиків та інтернів, післядипломного безперервного удосконалення лікарів різних фахів, а також наукової та клінічної діяльності науковців Тернопільського державного медичного університету. Тому ми, науковці-клініцисти, вважаємо престижну нагороду «Гордість міста» нашої клінічної alma mater і своєю також, заслуженою щоденною працею всього високопрофесійного колективу».

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *