Тернопільська “Нива” у яскравому матчі обіграла вінницьких одноклубників

Перемогою 3:1 завершився матч 20 туру чемпіонату Другої ліги для тернопільських футболістів, повідомляє 20 хвилин.

На власному полі підопічні Василя Малика 10 листопада отримали перемогу над вінницькою “Нивою”.

Суперники забили по два м’ячі у кожному з таймів. Рахунок відкрив тернополянин Андрій Скакун. Але незабаром Артур Загорулько ударом з пенальті відновив рівновагу.

Проте після перерви забивали лише господарі. Вперед тернопільську “Ниву” вивів нападник Сергій Кисленко. А остаточний рахунок встановив півзахисник Руслан Дедух.

Завдяки перемозі та поразці рівненського “Вереса” тернополяни зуміли здійнятися на другу позицію у турнірній таблиці. Наразі відставання від лідера – житомирського “Полісся”, становить три очки.

У наступному турі “Нива” на виїзді зіграє проти ФК “Ужгород”. А завершить футбольний рік 23 листопада домашнім матчем з дублерами столичної “Оболоні-Бровар”.