Тернопільські борці греко-римського стилю Едуард Стрільчук та Василь Васильківський здобули «бронзу» на турнірі в Запоріжжі

В Запоріжжі завершився XXV Міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Трухіна. Учасниками змагань стали понад 250 спортсменів з усієї України та команди з Білорусі, Вірменії, Ізраїля, Молдови, Польщі. Представники збірної Тернопілля – вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» міста Тернополя та Школи вищої спортивної майстерності міста Тернополя Едуард Стрільчук та Василь Васильківський стали бронзовими призерами змагань.

Так, Едуард Стрільчук (студент ТНЕУ; факультет аграрної економіки та управління) посів третє місце у ваговій категорії 55 кг, а Василь Васильківський (студент ТНЕУ; факультет економіки управління) був третім у ваговій категорії 63 кг.

Перші тренери спортсменів Чернецький С.Я. та Рафа А.А. – повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя.