Тернопільські рятувальники допомагають ліквідовувати наслідки повені в Словенії

Тернопільські рятувальники допомагають ліквідовувати наслідки повені в Словенії

51 український рятувальник та 19 одиниць техніки розпочали відновлювальні роботи у Республіці Словенія.

Наразі зведений загін ДСНС виконує відновлювальні роботи в районі селища Речиця. Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України в області.

Рятувальники розгорнули пересувний пункт управління, медичний пункт, а також організували зв’язок та визначили порядок залучення людей та техніки для ліквідації наслідків повені.

Проведено робочу нараду з представником RDC – органу управління Європейського механізму цивільного захисту, що координує роботу рятувальних служб з усіх країн, що тут працюють та з місцевими органами влади.

Для українських рятувальників визначені дві основні локації для роботи в руслі річки Дрета. Головні завдання – це облаштування дамби для берегоукріплення, розширення та зміна русла річки, водовідведення, очистка русла від дерев та сміття, що принесла велика вода. Робота надскладна, адже рятувальникам доводиться постійно працювати в стрімкій течії.

Для її виконання фахівці ДСНС мають та застосовують важку інженерну техніку, зокрема 5 гусеневих екскаваторів. Роботи заплановано провести протягом декількох днів. Після чого будуть визначені нові локації.

У складі зведеного загону працюють також представники ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *