Тернопільські рятувальники мають власний музей

Тернопільські рятувальники мають власний музей

У Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області урочисто відкрили музей пожежно-рятувальної справи. Подію приурочили до Дня рятівника – професійного свята представників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань.

Музей створили на базі пожежно-технічної виставки, що діяла ще з 1988 року. Його відвідувачі матимуть змогу побачити копію Микулинецької фігури Святого Флоріана, котрий вважається покровителем вогнеборців та захисником від вогненної стихії, а за допомогою різноманітних історичних експонатів, макетів і світлин зможуть поринути в історію пожежництва, ознайомитись з цікавими історичними фактами, із зародженням, становленням та сьогоденням пожежно-рятувальної служби краю.

Експозиція музею покликана сприяти популяризації пожежно-рятувальної справи, пропаганді традицій пожежно-рятувальної служби та добровільних пожежних формувань, отриманню знань, які допоможуть людині правильно діяти в екстремальній ситуації тощо. Про це пише сайт відомства.

На церемонію урочистого відкриття завітали голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш, голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та міський голова Тернополя Сергій Надал, керівник Тернопільської обласної прокуратури Андрій Миколайчук, начальник Управління служби безпеки України у Тернопільській області Юрій Борейчук, начальник Головного управління національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол та інші запрошені.

Почесні гості побажали музею розквіту та вдячних поціновувачів, а співробітникам нових звершень у його розбудові.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares