Тернопільські рятувальники вибороли 2 місце у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу на першість «Динамо» (ФОТО)

11 вересня відбулись змагання з легкоатлетичного кросу на першість Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», за програмою «Динаміада-2018».

Серед 6 команд-учасниць чемпіонату була представлена також і збірна Тернопільських рятувальників, котра у підсумку змагань посіла 2-ге командне місце.

Відзначились наші спортсмени й в особистому заліку. Призові місця в “копілку” збірної здобули пожежний-рятувальник ДПРЧ-17 Андрій Теслюк, який виборов перше місце на дистанції 5000 м, пожежний-рятувальник ДПРЧ-1 Назар Даньків – найкраще серед чоловіків пробіг дистанцію 1000 м та фахівець 1-ї категорії ЦЗД Управління Анастасія Бобер – виборола 3 місце (серед жінок) на дистанції 1000 м .

Першою ж стала команда Управління поліції охорони, а 3-тє – виборола команда Управління патрульної поліції Тернопільської області.