Тернопільському обласному краєзнавчому музею – 110 років

Тернопільському обласному краєзнавчому музею – 110 років

110-річницю створення відзначає Тернопільський обласний краєзнавчий музей. Це найстаріша, найбільша і найбагатша культурно-освітня установа краю.

За більш як столітній період установа збагатилася неоціненними колекціями: археологічними, історичними й художніми. Це національна скарбниця, яку працівники установи щоденно відкривають відвідувачам.

Тернопільський обласний краєзнавчий музей є провідним науково-просвітницьким закладом, а також користується заслуженим авторитетом у вітчизняних фахових колах.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну прийшло усвідомлення важливості всього, що ми маємо, що нас оточує і музеї у цьому переліку посідають одне з чільних місць. Адже здатність зберігати та осмислювати свою культурну спадщину свідчить про зрілість і духовний розвиток нації.

Не зважаючи на те, що ми живемо в умовах воєнного стану, робота музеїв не повинна припинятися. На часі зміна форм комунікації зі споживачами інформації, створення електронної відеопродукції на основі сучасних цифрових технологій, встановлення тісних контактів з провідними музеями світу для використання їхнього досвіду та адаптації в українських умовах, наголошують у Тернопільській ОВА.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *