Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: «2021 рік буде трішки легшим, але з наслідками минулого»

Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: «2021 рік буде трішки легшим, але з наслідками минулого»

Як ми очікували 2021 рік! Минулий високосний перевернув усе з ніг на голову. Життя на планеті набуло нового, незвичного для нас змісту. Але Білий Металевий Бик любить порядок. Хочеться вірити, що він почне наводити лад у світі. Звісно, не все одразу зможе виправити. Потрібен час. Мабуть, багато часу…

Традиційно, разом із відомим тернопільським астрологом Іваном КРУП’ЯКОМ привідкриємо таємниці Космосу та року, що настав.

– Іване Степановичу, у торішньому інтерв’ю ви сказали, що рік Щура змінить життя людей та нашої планети на наступних 12 і 60 років. Так і сталося. Коронавірус порушив усе… Тому з надією очікували 2021-ий – рік Білого Металевого Бика. Сподівання хоча трохи справдяться?

– Річ у тім, що це – та ж стихія, тому триватимуть принципи року, що минув. Але 2020-ий був останнім роком усіх надбань і принципів 20 століття. Ми переходимо дуже активно в «справжнє» 21 століття. За ці перехідні 20 років виросло покоління і тепер все буде змінюватися.

Космічні події, які відбулися 21 грудня минулого року, – зближення двох планет Юпітера та Сатурна – внесуть значні корективи в буття Землі та наше життя. Таке буває дуже рідко. Раз на декілька століть. Хронос Сатурна вершить наші долі. Ці планети наче зібрались на невеличку «нараду» – як далі планувати життя людства. Все, що було донедавна, вже ніколи не повернеться. Великі фестивалі, зібрання відходять у минуле. Навіть наша безтурботність. І люди будуть менше допомагати один одному, розуміти. Людство перепрограмовується жити по-іншому. До позитиву можна віднести те, що люди тягнутимуться до самопізнання та пізнання навколишнього. Але стануть більш замкненими в собі.

– Рік, що минув, наче повернув стрілки годинника назад…

Мусимо і будемо звикати до інших, нових реалій. Такі події, як пандемії, змінюють світ. Середньовіччя далеко в минулому. Але ми відчули його подих. Подих страху і невизначеності. Годинник, наче справді, повернув нас назад. Технічно розвинуте, освічене двадцять перше століття «одягнуло» на наші обличчя маски, віддалило людину від людини…

– 2020-ий називають найгіршим роком в історії: він сповнений болю й наче нагадував початок апокаліпсису. Жахливі пожежі, урагани, війни, пандемія… Цих бід у новому році та в наступних роках буде менше?  

– Їх буде менше, бо «переступний» рік, так у нас кажуть про високосний, «перемолов» усе, що міг. Один із поетів писав: «О, високосний рік, проклятий рік, як ми безпечно про нього забуваєм». Які пророчі слова з огляду на 2020-ий! Багато недоброго стається в цей рік. Погляньте, яким він був для України. Ми святкували Різдво, а наступного дня сталася аварія нашого літака, який летів з Тегерану до Києва. Це засмутило й зіпсувало святковий настрій. Це була негативна знакова подія для нас. Під кінець року, восени, на Харківщині знову розбивається літак з курсантами.

Якщо взяти у планетарному відношенні, то ще донині горять ліси. А як горіло у нас минулої весни! Полісся, Чорнобиль… Катаклізмів буде менше. Але зникатиме вода. В Україні особливо страждатиме Полісся.

– Білий Металевий Бик має сталеві нерви, залізний характер, силу волі й стриманість. Рік, наділений такою могутньою стихією, буває раз на 60 років. Що це означає для людства та Землі?

– Телець – це священна тварина. В Індії корова – божество. Україна територіально розташована під знаком Тельця. Телець згадується в усіх культурах та релігіях. Колись поклонялися Золотому Тельцю. До речі, це рік Корівки. Він більше жіночий. А корова – це годувальниця. У нас багато слів починається на «го». А «го» – це Бог. Наша найбільша гора – Говерла.

– Тобто, Говерла – це, фактично, Божа гора?

– Так. «Го» – «Господь». А щодо Білого Тельця, то багато чого доведеться починати з чистого аркуша. Все буде по-іншому. Утверджуватиметься епоха Водолія. Нові принципи пускатимуть свої коріння. Пережити все це нелегко. Перехід від одного бачення – до іншого проходить не просто. Я казав торік, що білий Щур буде розносити заразу по цілому світі. І це буде рік медиків. А у відповідь чув: такого не кажіть, бо це немає позитиву. Попереджений – озброєний. Треба бути готовим до всього…

А доля України пов’язана з Тельцем. І в Космосі, і на Землі. Колись у наших степах випасалися бики, зубри. Чумаки користувалися менше кіньми, аніж волами. А землю орали коровами…

– Для слов’ян – священний золоторогий Бик-Тур – могутня творча сила Всесвіту, носій родючості. Що принесе він на своїх сріблястих рогах?

– Телець – другий знак Зодіаку. А його графічне зображення – це роги догори і кругла голова. Тобто, поєднані Сонце і Місяць. Дві важливі планети. І все це відбито на нас, людях. Якщо ми візьмемо по еліпсу, то праве око відповідає Сонцю, а ліве  – Місяцю. Праве вухо відповідає Марсу, а ліве – Меркурію. Права ніздря Юпітеру, а права – Сатурну. А рот – Венері. От вам сім планет. Ті всі йдуть подвійно, бо вони рухаються в Космосі за годинниковою стрілкою, а Венера йде проти годинникової стрілки. Тому не має пари. Вона пів року світить на заході, а пів року – на сході. Венера править цим роком. А що він принесе? Як я вже сказав, трошки легший буде, проте з наслідками минулого. Але «металевий» рік – міцний. Тому ми повинні зціпити зуби, стиснути кулаки й перебути ці перехідні роки.

Які планети-покровителі 2021-го і як вони впливатимуть на життя людей, держав?

– Покровителька року – Венера. Вона йтиме прямо весь рік і аж в грудні стане ретроградною. Сприятиме заведенню дружби, сім’ї, відкриттю бізнесу, бізнес-поїздок. Але до 19 грудня.

У цьому році не буде багато затемнень – лише чотири, що є позитивним. У 2020-у їх було аж шість, а це погана прикмета. І це був рік четвірки. Нерівний, «квадратний» рік. Всі були загнані в кут. А 2021-ий – рік п’ятірки. Рік Лева. Починається з п’ятниці – дня Венери. П’ятниця – день перед вихідним, очікування відпочинку. Тому в космічному розумінні це гарне поєднання. Тож у нинішньому році, попри всі негаразди, все одно буде трохи святкового настрою. А Лев – це гордість, влада. У деяких державах будуть подумувати про диктатуру, бо люди виступатимуть проти влади. Але все це минатиме, можна сказати, цивілізовано.

– Із 21 грудня бере початок Ера Повітря, що приходить на зміну Ері Землі. Це вплинуло на глобальні зміни на планеті, які ми зараз спостерігаємо? І чого очікувати від нової ери?

– Дуже величезні глобальні зміни відбудуться. Закладається програма на дві тисячі літ. Вона буде поступово утверджуватися. Особливо це буде відчутно в перші двісті років. За останні тисячі років Юпітер із Сатурном зустрічалися в земних знаках. Тому економіка була зав’язана, переважно, на землі. І як ми винищили свою домівку! Вибрали корисні копалини, пропадають води. Тепер усе відбуватиметься за принципом повітря. Виникнуть нові технології. Ми будемо менше чіпати земні ресурси. Глибоко вивчатиметься енергія сонця, вітру. Людей більше цікавитимуть закони Космосу. Нова ера – це шанс поліпшити екологію і «заробляти» з повітря. 

– Чого слід остерігатися у нинішньому році?

– Треба тримати себе в кулаці, не піддаватися провокаціям, панікам. А їх буде багато. Слід бути реалістами. Пристосовуватися до ритмів життя, оскільки змінюватимуться дуже швидко. І ще. Цей рік буде роком чутливої печінки. Бережіть своє здоров’я!

– До яких знаків Зодіаку Білий Бик буде прихильний, а яких змусить понервуватись?

– У першу чергу, буде прихильний до свого тригону. Овни  швидко звикатимуть до ситуації, можуть планувати і втілювати свої задуми. Телець – це його рік. Творіть, Тельці, проявляйте свої здібності, це ваш шанс! Козероги також в одному «хліві», тож рік сприятливий для них. Близнюки будуть чи не найшвидше реагувати на події та засвоювати нові віяння, що виникатимуть цьогоріч. Раки – трохи консервативні, тож будуть приглядатися,  це буде для них середній рік. Для Левів у багатьох випадках рік непоганий. Трудолюбиві Діви захочуть «влізти» в щось нове, відзначитися. Розважливі Терези… для них наступає повітряний час, до їх думок будуть прислухатися. Емоційний Скорпіон має зважувати, що робити, а що – ні. Але це сильний знак, поборе всіх. Цікавий період буде для Стрільців. Повітря підсилює енергію Стрільця, він почуватиметься цього року впевненіше. Епоха Водолія, власне, буде утверджуватися в знакові Водолія. Тож люди, народжені під цим знаком, можуть пропонувати нові ідеї, навіть, незвичні, які спершу не будуть сприйматися, але в майбутньому стануть дуже перспективними. Епоха Риб відходить. У них схожість зі Щуром, який вже заліз у нору, й спостерігає, що робиться, бо його рік минув. Так і Риби – свої принципи відстояти не завжди вдасться.

У новому році бажаю всім здоров’я, оптимізму, благополуччя, добра. І любові. Любов – це життя, Космос, неоціненний дар Творця, який змінює людину і світ…

Ольга ЧОРНА.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares