Тернопільський біатлоніст Віталій Мандзин – сьомий в естафетній гонці серед юнаків на Юніорському чемпіонаті світу в Швейцарії

Тернопільський біатлоніст Віталій Мандзин – сьомий в естафетній гонці серед юнаків на Юніорському чемпіонаті світу в Швейцарії

У швейцарському Ленцерхайде цими днями проходить Юніорський чемпіонат світу з біатлону. Участь у змаганнях у складі української збірної бере і тернопільській біатлоніст Віталій Мандзин. Наш земляк успішно виступив в естафетній гонці серед юнаків, привівши нашу команду на сьоме місце. Як повідомляє Федерація біатлону України, на цю гонку тренерський штаб виставив таких спортсменів: Степан Кінаш, Максим Заровний та тернополянин Віталій Мандзин, який замикав трійку.

Ось як описує перебіг естафети офіційний Інтернет-сайт Федерації: «Досвідчений Степан Кінаш непогано пройшов свій етап і навіть дав надію на боротьбу за медалі: обидва вогневі рубежі він провів без запасних патронів, і на передачі естафети поступився тільки супернику з Норвегії – Україна на старті гонки йшла другою.

Проте Максиму Заровному довелось не тільки використати шість додаткових патронів, а і йти на одне штрафне коле, передаючи естафету Мандзину дев’ятим. Все, що вдалося Максиму на останньому колі – утримати дев’яте місце, не дозволивши випередити себе суперникам з Німеччини і Канади. Проте Віталій Мандзин впорався із своїм етапом добре, відігравши дві позиції, фінішував сьомим. Причому суперника з Італії наш біатлоніст обійшов в безпосередній контактній боротьбі на останньому колі дистанції».

Гонку виграла збірна Норвегії, другими фінішували чехи, треті – росіяни.

Додамо, що Віталій Мандзин є вихованцем обласної ШВСМ, випускник ДЮСШ із зимових видів спорту, учень Тернопільської спеціалізованої ЗОШ №5, учасник ІІІ Юнацьких Зимових Олімпійських ігор, тренер спортсмена Назарій Бурик.

Естафета. Юнаки
1. Норвегія (0+6) 1:04:07,0
2. Чехія (0+9) +1:15,7
3. Росія (0+10) +1:37,5
4. Словенія (0+8) +2:13,2
5. Франція (2+9) +2:25,7
6. Польща (1+6) +2:39,6
7. Україна (1+9) +3:42,8

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *