Тернопільський біатлоніст Віталій Труш – бронзовий призер етапу Кубка IBU в одиночній змішаній естафеті

Тернопільський біатлоніст Віталій Труш – бронзовий призер етапу Кубка IBU в одиночній змішаній естафеті

У Брезно-Осрблі (Словаччина) стартував п’ятий етап Кубка IBU, перенесений сюди з польського Душники-Здруй. Першими в боротьбу за нагороди вступили учасники одиночної змішаної естафети. Честь української збірної відстоювали Юлія Журавок та тернопільський біатлоніст Віталій Труш, які стали бронзовими призерами гонки. Віталій Труш – представник обласної ШВСМ та товариства «Динамо Україна» (тренери Ірина та Олег Меркушини).

Як повідомляє Федерація біатлону України, коментуючи одиночну змішану естафету в Брезно-Осрблі, український дует Віталій Труш – Юлія Журавок (в цей раз чоловіки стартували першими, а дівчата фінішували) залишив в цій гонці дуже приємне враження, постійно перебуваючи в групі команд, що борються за медалі. У швидкості наші спортсмени дещо поступалися суперникам, але при цьому відігравалися за рахунок хорошої роботи на вогневих рубежах. За всю гонку наші біатлоністи використали лише два запасних патрона, ставши кращими серед усіх команд з точності стрільби!

Доля призового місця для нашої естафети вирішувалося на заключному етапі в гострому суперництві Юлії Журавок та німкені Штефані Шерер. На четвертий відрізок обидві пішли синхронно і так само разом провели три кола з перервами на стрільбу. Все вирішило фінішне прискорення, в результаті якого Юля випередила суперницю на 0,2 секунди і принесла команді бронзу!

Золото гонки завоювали норвезькі біатлоністи Ендре Стрьомсхейм та Каролін Ердаль, вони підхопили переможну естафету у своїх старших колег з Кубку світу. Вже до середини гонки скандинавська збірна оформила 17-секундну перевагу над основними переслідувачами з Франції і до фінішу збільшила його до півхвилини, незважаючи на «зайві» три промахи в порівнянні з французами.

Одиночна змішана естафета

1. Норвегія (0+6) 38:57,7

2. Франція (0+3) +29,4

3. Україна (0+2) +42,6

4. Німеччина (0+5) +42,8

5. Чехія (0+4) +1:10,3

6. Швеція (2+12) +1:45,2

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *