Тернопільський обласний театр актора і ляльки запрошує на відкриття сезону

Тернопільський обласний театр актора і ляльки запрошує на відкриття сезону

Любі наші глядачі! Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки запрошує вас на відкриття 43-ого театрального сезону.

Ми дуже сумували за вами та з нетерпінням чекали зустрічі, і вже 25 вересня об 11:00 та 13:30 год. відчинимо двері у чарівний світ казки.

Новий творчий рік розпочнеться прем’єрою «Вечеря для Тигра» за п’єсою Ірини та Яна Златопольських і режисурою Олега Бокова. Це продовження казки «Смачного, Тигре», яка так полюбилася юним театралам. Маленьке Тигреня, яке з’явилося на світ завдяки фантазії, полюбляє ласувати казочками. Апетит у Тигра неабиякий, тож буде кілька «порцій» казок, кожна з яких матиме свою мораль. Майстерне поєднання акторської гри, лялькових персонажів і повчальних висновків створює атмосферу радості та мрійливості. Вистава прийдеться до смаку не лише дітям, а й дорослим.

Постановка вражає різноманітністю технік, у яких виконані ляльки. За словами художника Володимира Якубовського, у виставі використані різні види театральної ляльки, що дає можливість глядачам ознайомитися з багатогранною специфікою роботи ляльковода.

Окрім прем’єри відбудеться розіграш «Щасливого квитка», власник якого отримає абонемент на безкоштовне відвідування вистав.

У 43-му театральному сезоні глядачі побачать свої улюблені вистави, а також переглянуть нові постановки, над якими вже розпочалась робота.Чекаємо на вас щосереди о 17:00 та щонеділі об 11:00 та 13:30 год.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *