Тернопільський рятувальник Михайло Шаблій здобув срібло на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

Збірна України з пауерліфтингу гідно представила нашу державу на Чемпіонаті Європи з екіпірувального жиму лежачи, що проходив з 9 по 11 серпня у Стамбулі, Туреччина. Медалі виборювали спортсмени з майже 30 країн.

Серед учасників був представник Державної служби України з надзвичайних ситуацій – тернопільський пожежний-рятувальник Михайло Шаблій.

Досвідчений майстер спорту, неодноразовий чемпіон України та бронзовий призер Чемпіонату Європи 2023 року, він знову продемонстрував високу майстерність. Про це повідомляє пресслужба ДСНС України у Тернопільській області.

У змаганнях з екіпірувального жиму лежачи у ваговій категорії до 66 кг Михайло здобув срібну медаль і посів друге місце серед чоловіків, піднявши 185 кг.

У командному заліку збірна України також здобула почесне друге місце, обійшовши чимало сильних команд з інших країн.