Тернополян закликають зробити паперових ангелів і прийти на вшанування Героїв Небесної Сотні

Тернополян закликають зробити паперових ангелів і прийти на вшанування Героїв Небесної Сотні

У пам’ять про розстріл Героїв Небесної Сотні у різних містах України відбудеться тиха акція «Ангели пам’яті». З такою ініціативою виступила Анжеліка Рудницька та мистецька агенція «Тереторія-А». У Тернополі захід організовує ГО «Асоціація жінок України «Дія». Ольга Шахін, яка є лідеркою місцевого осередку, закликає тернополян долучитися до акції.

«Ініціативу підтримали жінки-підприємниці, представниці творчої спільноти, освітяни. У школах та позакласних гуртках, у приватних дитячих студіях юні тернополяни власноруч виготовляють паперових ангелів. Багато родин роблять це разом вдома. Важливо, щоб усі ми, особливо діти та молодь, пам’ятали, якою ціною далася Україні незалежність, свобода та демократичний поступ», – сказала Ольга Шахін.

У Тернополі акція «Ангели пам’яті» відбудеться 18 лютого об 11.00 годині, біля пам`ятника Небесній сотні (площа Героїв Євромайдану).

Учасники запалять лампадки, прочитають молитви за душі загиблих та мир в Україні та покладуть квіти до пам`ятника. Після цього у «Сквері волонтерів» розвішають паперових ангелів.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares