Тернополян запрошують на кар’єрний форум

Тернополян запрошують на кар’єрний форум

17 грудня з 10.30 до 12.30 у фойє Будинку праці в м. Тернополі (вул. Текстильна, 1-б) відбудеться ІІ Регіональний кар’єрний форум «Профорієнтація – 2019» – «Архітектор кар’єри».

На ІТ-локації студенти та викладачі 5-ти закладів вищої освіти на діючих макетах проведуть презентації сучасних напрямків енергозбереження, ефективного використання природніх ресурсів та робототехніки. Учасники заходу побачать «розумний дім», покерують дроном, різноманітними машинами і механізмами, квадрокоптером, попрацюють на 3D-принтері, спробують свої сили на велотреку, дізнаються як працюють роботи та ін.

Для шукачів роботи – безкоштовні тренінги, де навчать самопрезентації, самовизначенню, використанню внутрішніх ресурсів для особистісного зростання; ділові ігри з проходженням реальних співбесід.

Старшокласників зацікавлять: інтелектуальна гра Брейн-ринг, майстер-клас з ораторського мистецтва та зустрічі із жінками в чоловічих професіях (операторка телебачення, курсантки військового закладу освіти, програмістка) та чоловіком – майстром педикюру; комп’ютерне тестування на виявлення нахилів та здібностей.

Батькам учнів 9–11 класів розкажуть як допомогти дитині обрати майбутню професію.

Для психологів закладів освіти ОТГ – тренінг «Розвиток емоційного інтелекту молоді», де вони будуть аналізувати емоції та утилізувати негативи, формувати позитивне мислення.

А ще – виставка творчих робіт талановитих переможців обласного конкурсу «Профорієнтаційний АРТ-БУК – 2019», які нестандартно бачать світ професій. Такого польоту креативності ви ще не бачили!

Запрошуємо усіх, кого цікавить щось нове, хто не визначився із професією, хто любить рух і розвиток!


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares