У Козові на Тернопільщині школярі змагалися в плаванні (ФОТО)

У Козові на Тернопільщині школярі змагалися в плаванні (ФОТО)

У плавальному басейні Козівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся відкритий турнір з плавання, присвячений Дню Збройних сил України. В змаганнях взяли участь учні з Козівського, Бережанського районів, Бережанської МР та Козлівської ОТГ. Змагання урочисто відкрили завідувачка відділу освіти та спорту Козівської РДА Медицька В.Г. та директор Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Максимів М.О. Призери турніру були нагороджені медалями та грамотами, – йдеться на сторінці «Спортивні ігри школярів Козівщини» у соцмережах.

Результати змагань:

Вільний стиль дівчата:

Дівчата 5-6 класи 25 м: Хміль Аліна (Козова гімназія ім. В. Герети), Кобрин Юлія (Козова гімназія ім. В.Герети), Олійник Адріана ( Козова гімназія ім. В. Герети)

Дівчата 7-8 класи 25 м: Васянович Олеся (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Верех Вікторія (Бережани), Перожишин Оксана (Олесино ЗОШ І-ІІІ ст.)

Дівчата 9-11 класи 50 м: Фльонц Вів’єн (Куропатники ЗОШ І-ІІІ ст.), Олійник Ірина (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Ганас Ірина (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

Вільний стиль хлопці:

Хлопці 5-6 класи 25 м: Лозовський Ілля (В. Ходачків ЗОШ І-ІІІ ст.), Мриглод Дмитро (Козлів ЗОШ І-ІІІ ст.), Вус Матвій (Бережани)

Хлопці 7-8 класи 50 м: Хміль Олександр (Козова гімназія ім. В. Герети), Грицило Владислав (Козова гімназія ім. В. Герети), Лаврик Максим (Козова гімназія ім. В. Герети)

Хлопці 9-11 класи 50 м: Лозовський Андрій (В. Ходачків ЗОШ І-ІІІ ст.), Старущак Віталій (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Вус Юрій (Бережани)

Спина дівчата:

Дівчата 1-4 класи 25 м: Верех Аліна (Бережани), Митуля Тетяна (Козова ЗОШ ст. №2), Кочак Вікторія (Козова ЗОШ ст. №1)

Дівчата 5-6 класи 25 м: Кобрин Юлія (Козова гімназія ім. В.Герети), Хміль Аліна ( Козова гімназія ім. В.Герети), Михайлишин С. ( Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №1)

Дівчата 7-8 класи 25 м: Габрук Вікторія (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Васянович Олеся (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Бойко Марія (Козова ЗОШ І-ІІІ ст.№2)

Дівчата 9-11 класи 50 м: Олійник Ірина (Козова ЗОШ І-ІІІ ст.№2), Подлецька Вікторія (Козлів), Ганас Ірина (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

Спина хлопці:

Хлопці 5-6 класи: Лозовський Ілля (В. Ходачків), Мриглод Дмитро (Козлів), Зерук Максим (Козова ЗОШ І-ІІІ ст.№2)

Хлопці 7-8 класи: Хміль Олександр (Козова гімназія ім. В. Герети), Швець Ярослав (Олесино), Музика Владислав (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

Хлопці 9-11 класи: Лозовський Андрій (В. Ходачків), Старущак Віталій (Козова ЗОШ І-ІІІ ст.№2), Пуківський Олександр (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

Брас дівчата:

Дівчата 5-6 класи: Верех Аліна (Бережани), Верех Вікторія (Бережани), Фльонц Софія (Куропатники)

Дівчата 7-8 класи: Васянович Олеся (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Габрук Вікторія (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Бойко Марія (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

Дівчата 9-11 класи: Фльонц Вів’єн (Куропатники), Руда Анастасія (Козлів), Подлецька Вікторія (Козлів)

Брас хлопці:

Хлопці 7-8 класи: Лаврик Максим (Козова гімназія ім. В.Герети), Юрків Артем (Козова гімназія ім. В. Герети), Куйбіда Юрій (Козова ЗОШ І-ІІІ ст. №1)

Хлопці 9-11 класи: Вус Юрій (Бережани), Білий Олег (Бережани/Криве)

Суддями на змаганнях виступили: Попиту І.Г. (методист з фізичної культури відділу освіти та спорту), Процик С.В. (вчитель Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Юрків О.Р. (вчитель Козівської гімназії), Кацан Р.Р. (вчитель Козлівської ЗОШ І-ІІІ ст), Мацишин Н.О. (Козівська ДЮСШ), Кузь Я.А, Бенишин Н.М. та Яворський Р.М. (інструктори з фізичної культури Козівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2)






Loading...



Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares